top of page

ЗАКУЛІССЯ БРЕНДУ

З 1968 року виробництво Tivoli надає своїм клієнтам сучасні високоякісні дерев'яні стільці та столи. Компанія була заснована в невеликому місті Стрий, що знаходиться в західній частині України, неподалік польського кордону, за кілька років Tivoli став міжнародно визнаним брендом.

Владислав Лісовський залишається креативним і підприємницьким двигуном компанії, але він також повністю залучив до своєї напруженої роботи всю свою родину, включно з дружиною та доньками, не кажучи вже про всіх співробітників, які складають велику, згуртовану родину, яка співпрацює в компанії.

 

Понад 20 років компанія досліджує, проектує та виробляє дерев’яні стільці для партнерів по всьому світу, і багато з них вже відзначають 20-річчя партнерства.

 

Наші знання, навички, техніки  досі живі та завойовують світовий ринок  завдяки нашому механізованому та інноваційному виробництву.

Tivoli Furniture завжди характеризується сильною пристрастю до краси та постійним пошуком якості, як функціональної, так і технічної.

 

На хвилі нового тисячоліття компанія вийшла на глобальний шлях, продаючи зроблені в Україні стільці та столи у 24 країни світу та не плануючи припиняти відкриття нових ринків.

 

Краса і робота - захоплення всієї нашої родини.

bottom of page